MNOŽSTEVNÍ SLEVY! Objednejte více a zaplaťte méně!

5 nejoriginálnějších a nejbizarnějších verzí roušek

S příchodem koronaviru bylo postupem času nařízeno povinné nošení ochrany dýchacích cest. Pandemie ze začátku vedla dokonce k tomu, že v České republice nebyl dostatek roušek. Lidé se tak zapojili do celorepublikové akce. Roušky dobrovolně šili a distribuovali všem, kterým chyběla nebo je darovali pracovníkům v první linii, klientům sociálních služeb atd...

 

Dnes je tomu však úplně jinak. Roušek, respirátorů, ochranných štítů je všude dostatek, i když ne vždy za přijatelné ceny. Těchto ochranných pomůcek se v nejbližší době pravděpodobně jen tak nezbavíme, lidé po celém světě začali proto vymýšlet různé alternativy, tak aby nám zpestřily život, nebo naopak tak, aby nepřitahovaly tolik pozornosti. V některých státech, například v Jižní Koreji nebo Číně, se začínají prosazovat tzv. transparentní roušky nebo štíty (viz obrázek vpravo - ty byly původně využívány ve stravovacích službách). Proč? No přece aby jim ostatní viděli do obličeje a mohli spolu snadněji komunikovat. Díky těmto “rouškám” totiž vidíte, jak člověk reaguje, nemusíte se dívat pouze na oči, ale sledujte i smích či jiné grimasy v obličeji. I vy můžete takovou alternativu zkusit, v našem sortimentu máme k dispozici transparentní ochranné štíty, tak neváhejte a vybírejte!

 

6

 

Kromě těchto vynálezů se setkáváme i s dalšími kreativními výtvory. Například rouška s vtipným obličejovým potiskem. Ty sice u nás bohužel nenaleznete, za to nabízíme kvalitní 4-vrstvé roušky v různých atraktivních barvách na našem e-shopu!

 

7

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení