MNOŽSTEVNÍ SLEVY! Objednejte více a zaplaťte méně!

AFFILIATE PROGRAM

Nabízíme všem možnost přivýdělku formou Affiliate programu, nebo-li provize za doporučení zákazníka.

Vy jako náš marketér máte příležitost podílet se s námi na prodeji roušek a respirátorů a “ukousnout” si z toho část zisku, aniž byste museli investovat obrovský kapitál.

Jak to funguje?


Princip je jednoduchý. Zaregistrujete se do affiliate (provizního) programu, kde získáte svůj unikátní propagační link, pomocí kterého propagujete e-shop.

Zaregistrovat se můžete na tomto odkaze: https://partner.vinarousky.cz/?a_box=sfur57mq

 

Můžeme vám i vygenerovat slevový kód pro zákazníky. Promo kód můžete sdílet poté mezi známými, na sociálních sítích nebo oslovením jiných skupin lidí. Tím by i potenciální lidé, které oslovíte z toho něco málo měli a vy na oplátku za každého zákazníka, který provede nákup na eshopu, dostanete provizi.

 

Výše provize se odvíjí od provizního balíčku, který si vyberete. Nejvyšší možná odměna za přivedeného zákazníka je 15%. Není zde třeba do toho vkládat žádné své peníze. Rozhodně nemáte tedy co ztratit, ale jenom získat.

 

Pokud byste chtěli, tak je tu i možnost dalšího přivýdělku, a to formou, kdy budujete svůj tým dalších marketérů, kteří by nás také propagovali a vy byste pak dostávali další provize z jejich přivedených objednávek. Tato možnost lze jen aktivovat, pokud byste ale u nás nějaké produkty zakoupili.

 

Pokud vás naše nabídka zaujala a měli byste o spolupráci zájem, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@vinarousky.cz a my Vám poskytneme detailnější informace.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení