MNOŽSTEVNÍ SLEVY! Objednejte více a zaplaťte méně!

AFFILIATE PROGRAM

Nabízíme všem možnost přivýdělku formou Affiliate programu, nebo-li provize za doporučení zákazníka.

Vy jako náš marketér máte příležitost podílet se s námi na prodeji roušek a respirátorů a “ukousnout” si z toho část zisku, aniž byste museli investovat obrovský kapitál.

Jak to funguje?


Princip je jednoduchý. Zaregistrujete se do affiliate (provizního) programu, kde získáte svůj unikátní propagační link, pomocí kterého propagujete e-shop.

Zaregistrovat se můžete na tomto odkaze: https://partner.vinarousky.cz/?a_box=sfur57mq

 

Můžeme vám i vygenerovat slevový kód pro zákazníky. Promo kód můžete sdílet poté mezi známými, na sociálních sítích nebo oslovením jiných skupin lidí. Tím by i potenciální lidé, které oslovíte z toho něco málo měli a vy na oplátku za každého zákazníka, který provede nákup na eshopu, dostanete provizi.

 

Výše provize se odvíjí od provizního balíčku, který si vyberete. Nejvyšší možná odměna za přivedeného zákazníka je 15%. Není zde třeba do toho vkládat žádné své peníze. Rozhodně nemáte tedy co ztratit, ale jenom získat.

 

Pokud byste chtěli, tak je tu i možnost dalšího přivýdělku, a to formou, kdy budujete svůj tým dalších marketérů, kteří by nás také propagovali a vy byste pak dostávali další provize z jejich přivedených objednávek. Tato možnost lze jen aktivovat, pokud byste ale u nás nějaké produkty zakoupili.

 

Pokud vás naše nabídka zaujala a měli byste o spolupráci zájem, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@vinarousky.cz a my Vám poskytneme detailnější informace.